درباره

AVR64 یک وب سایت تخصصی در زمینه آموزش میکروکنترلرهای AVR و طراحی پروژه های الکترونیکی و صنعتی می باشد. با مطالعه مقالات تخصصی این وبسایت می توانید به صورت تئوری و عملی با میکروکنترلرهای AVR و زبان های برنامه نویسی و نیز برنامه های رایگان و تجاری در این زمینه آشنا شوید. AVR64 به شدت تابع قوانین کپی رایت بین المللی می باشد و از نرم افزارهای قانونی، خریداری شده با لایسنس معتبر و یا رایگان و GNU استفاده می کند.

لیست برنامه هایی که AVR64 از آنها استفاده می کند:

Camtasia 2022 خریداری شده (برای ضبط فیلم های آموزشی)
Android Studio رایگان برای اپلیکیشن های اندروید
Windows 10  و 8 و 7 خریداری شده از https://microsoftpersia.com
Microsoft Office 2007 OEM خریداری شده (نوشتن مقاله ها، فاکتور، دفترچه راهنما، دیتابیس)
 BASCOM-AVR نسخه فول خریداری شده برای پروژه ها و کیتها (کامپایلر بیسیک برای AVR) خرید آنلاین نسخه اصلی از یزد کیت (نماینده رسمی mcs electronics در ایران)
 WinAVR رایگان (کامپایلر C برای AVR)
 ++Notepad رایگان (ویرایش کدها و طراحی سایت)
 CodeVision نسخه آزمایشی برای مقاصد آموزشی (کامپایلر C برای AVR)
 PCB رایگان (طراحی مدار چاپی)
 PCB2Altium رایگان (تبدیل PCB به Altium)
 Altium Viewer رایگان (نمایش و پرینت فایل های مدارچاپی Altium)
 GIMP رایگان (نرم افزار گرافیکی، رقیب فتوشاپ)
Microsoft Visual Studio Community نسخه رایگان (طراحی برنامه های تحت ویندوز)
 CutePDF رایگان (ساخت PDF برای تولید مقالات)
 KiCad رایگان (طراحی شماتیک؛ نقشه های الکترونیکی)
 ++Dev-C رایگان (کامپایلر C و ++C)
و…

آپدیت 14011127: برای خرید قانونی هر نرم افزاری می‌توانید از سایت https://www.iranicard.ir استفاده کنید. چندین بار از این سایت خرید کرده‌ایم و قابل اعتماد است. (ما برای تبلیغ سایت‌ها هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم، بلکه صرفاً تجربیات خود را به اشتراک می گزاریم).

 

AVR64 به هیچ وجه از نرم افزار های به سرقت رفته و قفل شکسته مانند پروتیوس، پروتل، آلتیوم دیزاینر، کد ویژن قفل شکسته، بسکام قفل شکسته، ویندوز کپی شده، فتوشاپ و… استفاده نمی کند و تمام نیاز خود را با استفاده از نرم افزارهای لیست شده در بالا برطرف می نماید. AVR64 سعی می کند که بهترین مرجع برای آموزش میکروکنترلرهای AVR باشد. AVR64 به هیچ وجه پروژه دانشجویی و پایان نامه درسی دانشجویان و پروژه های دانش آموزی را انجام نمی دهد و آن را نوعی خیانت به جامعه دانشگاهی به حساب می آورد. AVR64 نه یک موسسه است و نه یک شرکت؛ این وب سایت فقط یک وبسایت ساده آموزشی می باشد که در زمینه برنامه نویسی برای میکروکنترلر AVR فعالیت دارد.

بازدیدها: 624